Dzień dobry

nazywam się Żaneta Ślepowrońska, jestem wykwalifikowaną opiekunką dziecięcą z ponad 10 letnim doświadczeniem zawodowym. Wiele lat temu wybrałam pracę z dziećmi, ponieważ spełnienie zawodowe zawsze było dla mnie bardzo ważne. Zdecydowanie mogę powiedzieć, że jestem ciocią z powołania :)

Prywatnie jestem mamą uroczego chłopca,
macierzyństwo upewniło mnie tylko, że dalej pragnę pracować z dziećmi. Baśniowy Potok Klub Malucha, to miejsce które powstało, by mamy, takie jak ja, które nie mogły zmrużyć oczu na myśl o wysłaniu dziecka do żłobka, mogły odetchnąć z ulgą. To właśnie dla Was drodzy rodzice, postanowiłam stworzyć placówkę w której żadne dziecko nie pozostanie anonimowe. Placówkę w której dzieci będą zaopiekowane, tak, jak sama chciałabym żeby ktoś zaopiekował się moim synkiem.

Baśniowy Potok Klub Malucha to wspaniała alternatywa dla ciasnych przepełnionych żłobków czy pozostawienia dziecka z nianią! 
Nadal, tak jak w żłobku, dziecko odbywa zajęcia, przebywa w grupie dzieci, stymuluje rozwój, jednak nie jest pomijane, nie jest przezroczyste, ponieważ w tak małej grupie dzieci, opieka jest bardziej indywidualna jak przy pomocy niani :) 

Zapraszamy serdecznie drodzy rodzice i kochane maluszki :) 

O jedzenie dla najmłodszych zadba smaczny catering.