Wolne miejsca Żoliborz - 0
Wolne miejsca Bemowo - 0
Wolne miejsca Bielany - 1

  • Facebook
zdj kochanowskiego.jpg

Rozpoczynamy rekrutację do nowej placówki na Gocławku przy ul. Roztockiej 9.

Zajrzyj do zakładki Oddział Praga Południe

Śledź nas na FB

DB3518D5-BEAC-49A0-95FF-E621B2829CD0.jpe
Drawing & Coloring

Baśniowy Potok — witamy!

Ciekawość to pierwszy stopień do rozwoju

Baśniowy Potok to miejsce stworzone przede wszystkim dla dzieci, ale również dla ich rodziców, by mogli z pełnym zaufaniem powierzyć swoje największe skarby kochającym ciociom. Nasza placówka to przytulne, kameralne miejsce, gdzie dzieci są przytulane, rozbawiane i zaopiekowane prawie jak u mamy.Praca z dziećmi przynosi ogromną radość i satysfakcję, ale trzeba to robić z pasją i empatią. Tak jak robimy to my!

Nasza misja

Unikalne i wartościowe

W Baśniowym Potoku pragniemy zapewnić dzieciom warunki, jak najbardziej zbliżone do domowych, dzięki małej grupie dzieci, mają Państwo gwarancję, że Wasza pociecha nie zostanie niezauważona! Bliska nam jest idea rodzicielstwa bliskości, wspierania rozwoju w duchu ciepła, radości i poczuciu bezpieczeństwa. Pragniemy stworzyć naszym podopiecznym bezpieczną przystań, drugi dom. Naszym mottem przewodnim jest PRZYTULANIE!

Daleki i niezrozumiały jest dla nas tzw. "zimny chów" gdzie dzieci traktowane są niestosownie do swojego wieku i potrzeb. Sami jesteśmy rodzicami i dlatego wiemy jak ważne jest dbanie o poczucie bezpieczeństwa, zaufanie i budowanie więzi z dziećmi, które spędzają z nami tak wiele czasu, każdego dnia.

Nasza filozofia to #tulimydzieci :) 

Kontakt

Ul. Potocka 4, Warszawa

514487130

662942202

  • facebook
Kids Blowing Bubbles